Altus Beyaz Eşyalar Toptan Fiyatına World Karta 10 Ay Taksit Fırsatı, Bonus Karta 8 Ay Taksit Fırsatı, Maximum Karta 8 Ay Taksit Fırsatı ile

İade Koşulları

I.Vazgeçme

Almış olduğunuz ürünü, teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz.
Ürünü iade etmeden önce telefon, faks veya e-posta ile iade nedeninizi belirterek bize bilgi veriniz. Firmamız ile irtibata geçmenizi takiben sizinle temasa geçilecek ve ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen fatura da geri gönderilmelidir. Fatura firma adına düzenlenmiş ise iade faturası kesilmelidir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları TARAFIMIZDAN karşılanacaktır. Cayma hakkından faydalanmak için, satın alınan ürüne herhangi bir zarar gelmemesi ve ürünün tekrar satılabilecek durumda olması gerekir. Müşteri, ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür.
Müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda cayma hakkı kullanılamaz.
Niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallarda cayma hakkı sözkonusu değildir.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır.
Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı firmamıza ulaştırıldıktan sonra en kısa süre içinde ürünün yenisi tarafınıza en hızlı şekilde ulaştıracaktır.

III. Hatalı Ürünler

www.viskoyat.com.tr'de atılan tüm ürünler Buket Ticaret garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünler kullanım süresi boyunca gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanırsa, ürününüz Buket Ticaret’in garanti ve yetkili servis uygulamaları çerçevesinde tamir edilir. Firmamız bu konunun da her aşamasında sizlere yardımcı olacaktır. Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünlerin hatalarını tarafımıza iletişim kanalları yolu ile ivedilikle bildirerek ürünü nasıl iade edeceğiniz konusunda firmamız ile mutabakat sağlayınız. İade gerekçeniz değerlendirildikten, gerekirse yerinde tespit yapıldıktan sonra hızla üründeki hata veya arızanın giderilmesi, gerekli durumlarda ürünün yenisi ile değiştirilmesi yoluna gidilecektir.